Over NTTC
Bestuur
Proefspelen
Speeltijden
Lidmaatschap
Contributie
Historie
Jeugd
BRAinS en Table Stars
Jeugdnieuws
Huishoudelijk reglement
Privacybeleid
Tafeltennis
Wat maakt tafeltennis leuk?
Spelregels
De basisregels
Blogs
Handige links
Training, techniek, tactiek
Recreanten
Competitie
Teams
Senioren
Senioren – Duo
Thuiswedstrijden
Uitslagen NTTC
Uitslagen alle verenigingen
Eindstanden historie
Wedstrijdverplichtingen
Afwikkeling wedstrijdformulieren
Invallers bepalingen
Invullen wedstrijdformulier
Wedstrijdboekje
Wedstrijd verzetten
Nieuws (competitie)
Activiteiten
Clubkampioenschap
Nieuws (clubkampioenschap)
Zuidplas open
Houtenplanken Toernooi
Mini batjes handicap toernooi
Dubbel Toernooi
Laddercompetitie
Overige clubactiviteiten
Nieuws (activiteiten)
Ledeninformatie
ALV
Bardienst
Rooster
Clubblad
Nieuws
Algemeen
Contact
Adres
Routebeschrijving
Je bent hier:
Home
/
Calendar
Calendar
Aantal keer bekeken: 0
Categorieën
Agenda
Bardienst
Thuiswedstrijden
Maand
Agenda
Dag
Maand
Week
2021
sep
oktober 2022
nov
2023
zo
ma
di
wo
do
vr
za
1
2
3
Piet van der Kloos
19:30
Piet van der Kloos
okt 3 @ 19:30 – 23:00
Tickets
DUO 6 – Tavenu 4
20:00
DUO 6 – Tavenu 4
okt 3 @ 20:00 – 22:30
Tickets
NTTC 2 – Papendrecht 7
20:00
NTTC 2 – Papendrecht 7
okt 3 @ 20:00 – 23:00
Tickets
4
5
6
Ton Reijers
19:30
Ton Reijers
okt 6 @ 19:30 – 23:00
Tickets
DUO 3 – Scyedam 7
20:00
DUO 3 – Scyedam 7
okt 6 @ 20:00 – 22:30
Tickets
DUO 8 – Dordrecht 14
20:00
DUO 8 – Dordrecht 14
okt 6 @ 20:00 – 22:30
Tickets
7
8
9
10
Renee Stolk
19:30
Renee Stolk
okt 10 @ 19:30 – 23:00
Tickets
DUO 2 – Tavenu 1
20:00
DUO 2 – Tavenu 1
okt 10 @ 20:00 – 22:30
Tickets
11
12
13
Erik van Bemmel
19:30
Erik van Bemmel
okt 13 @ 19:30 – 23:00
Tickets
DUO 3 – OTTV 2
20:00
DUO 3 – OTTV 2
okt 13 @ 20:00 – 22:30
Tickets
DUO 4 – NN Rotterdam 3
20:00
DUO 4 – NN Rotterdam 3
okt 13 @ 20:00 – 22:30
Tickets
DUO 8 – NN Rotterdam 6
20:00
DUO 8 – NN Rotterdam 6
okt 13 @ 20:00 – 22:30
Tickets
14
15
16
17
Daan Dillewijn
19:30
Daan Dillewijn
okt 17 @ 19:30 – 23:00
Tickets
DUO 1 – Phoenix 1
20:00
DUO 1 – Phoenix 1
okt 17 @ 20:00 – 22:30
Tickets
DUO 2 – Rijnsoever 2
20:00
DUO 2 – Rijnsoever 2
okt 17 @ 20:00 – 22:30
Tickets
DUO 7 – TOGB 9
20:00
DUO 7 – TOGB 9
okt 17 @ 20:00 – 22:30
Tickets
18
19
20
Sander Jasperse
19:30
Sander Jasperse
okt 20 @ 19:30 – 23:00
Tickets
DUO 4 – Overschie 5
20:00
DUO 4 – Overschie 5
okt 20 @ 20:00 – 22:30
Tickets
DUO 5 – Twenty-one Up 9
20:00
DUO 5 – Twenty-one Up 9
okt 20 @ 20:00 – 23:00
Tickets
NTTC 1 – Vriendenschaar 3
20:00
NTTC 1 – Vriendenschaar 3
okt 20 @ 20:00 – 23:00
Tickets
21
22
23
24
Choh Aye
19:30
Choh Aye
okt 24 @ 19:30 – 23:00
Tickets
DUO 1 – SIOK 1
20:00
DUO 1 – SIOK 1
okt 24 @ 20:00 – 22:30
Tickets
DUO 8 – NN Rotterdam 6
20:00
DUO 8 – NN Rotterdam 6
okt 24 @ 20:00 – 22:30
Tickets
25
26
27
Daan Wildeman
19:30
Daan Wildeman
okt 27 @ 19:30 – 23:00
Tickets
DUO 5 – OTTV 4
20:00
DUO 5 – OTTV 4
okt 27 @ 20:00 – 22:30
Tickets
28
29
30
31
Han Jansen
19:30
Han Jansen
okt 31 @ 19:30 – 23:00
Tickets
DUO 6 – Sorry 5
20:00
DUO 6 – Sorry 5
okt 31 @ 20:00 – 22:30
Tickets
DUO 7 – Vriendenschaar 12
20:00
DUO 7 – Vriendenschaar 12
okt 31 @ 20:00 – 22:30
Tickets
NTTC 2 – Het Centrum 5
20:00
NTTC 2 – Het Centrum 5
okt 31 @ 20:00 – 23:00
Tickets
2021
sep
oktober 2022
nov
2023
Twitter – Nieuws
Tweets over tafeltennis nieuws
Recente berichten
DUO 6 kampioen!
DUO 5 kampioen!
DUO 3 degradeert naar 3e klasse
Team 2 wint promotiewedstrijd!
DUO 1 kampioen in hoofdklasse